HAKKIMIZDA

2008 yılında iki genç eğitimci tarafından eğitim ve danışmanlık sektöründe hizmet vermek amacıyla kurulan Özgül Belgelendirme;
Hem bireysel sertifikasyon hem de kurumsal eğitim ihtiyaçlarını karşılamaya dönük bir hizmet yelpazesi oluşturmuştur.

Geçen süre zarfında örgün veya uzaktan eğitim/öğretim yöntemleri ile sayıları binlerle ifade edilen kurumsal işbirliktelikleri oluşturmuş, yüzbinin üzerinde birseysel sertifikasyon sürecini başarılı bir şekilde yönetmiştir.

2018 yılında faaliyet alanını ISO 17024 tabanlı personel belgelendirme süreçlerine eviren Özgül Belgelendirme; Ocak-2019 itibarı ile hem Türk Akteditasyon Kurumu tarafından akredite edilmiş ve hem de Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından Yetkilendirilmiş Belgelendirme Kuruluşu olarak ilan edilmiştir.

Bu tarihten sonra mesleki yeterlilik sistemine değer katma vizyonu ile organizasyonunu güçlendiren Özgül Belgelendirme; Ülkemizin hemen her ilinde oluşturduğu ve sayısı yüzlerle ifade edilebilen sınav merkezleri ve uzman kadroları ile on binlerce kişinin mesleki yeterliliklerini belgelendirmeyi başarmıştır.

Hali hazırda yetkili olduğu ticaret, metal, sanayi, mobilya ve ulaştırma sektörleri başta olmak üzere birçok alanda sınav ve belgelendirme faaliyetlerini ilk günkü disiplin ve heyecanla sürdürmektedir.